Raz pod wozem, raz na wozie.

Temat: filmy szkoleniowo-dydaktyczne
...sa to filmy rysunkowe bhp na wesoło wyprodukowane w UE są one rozdawane za darmo przez CIOP np na Targach SAVO lub w trakcie szkoleń w tej instytucji lub innych kontaktów. Najlepsze filmy to filmy reklamowo branżowe, sa one krótkie, merytoryczne a i reklama jest przyjemna . Np Lubawa wydała film o zasadach prawidłowego stosowania szelek bezpieczeństwa, czy Henkel Bautechnik wydał serię ciekawych filmów dot technik budowlanych. . Jest tez taki film o oc [ obsługa codzienna pojazdu ] " Podręcznik Kierowcy" wydany przez firmę SCANIA Pozdrawiam to ja ' jezyk giętki "
Źródło: bhp.com.pl.dedi1625.your-server.de/forum/index.php?showtopic=517Temat: Dla mnie PORAŻKA...
...różnymi wynalazkami , a najczęściej były to starsze pojazdy gdzie potrafiło zepsuć się wszystko .Chcąc dojechać do miejsca rozładunku też często musiałem sam grzebać , a to w elektryce ,zmieniać przebite koła itp. ,ale jak na weekend zjeżdżałem na bazę zgłaszałem usterki szefowi .On stawał na głowie że by pojazd sprawny ruszał w drogę poniedziałkowego ranka dla tego że by nie ściągać pojazdu z drogi.Przypomnicie sobie co to jest obsługa codzienna pojazdu i na co trzeba zwrócić uwagę przed opuszczeniem bazy.Wiadomo że jeśli padnie napęd ,układ kierowniczy, elektronika nie zrobisz nic.
Źródło: wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22397


Temat: Przestroga!
...mogą być naruszone o bezpieczeństwie na drodze nie wspomnę dlatego wrąciłem kiedyś, że autokary to jeżdżące bomby zegarowe. Ale trzeba jeździć a nie posiadać prawko żeby o pewnych faktach wiedzieć Zaliczyć kilku pracodawców aby wypowiadać się w danym temacie czy też mieć doświadczenie a nie tylko staż i to ponad 20-letni... którym tak Cyryl się szczyci Jak mi ktoś mówi że już tyle lat jeżdzi i uczy innych jeździć a nie wie co to jest obsługa codzienna pojazdu, czy uważa że tylko na trasie kierowca telefonicznie winien informować pracodawcę o usterkach jak zrozumiałem z wypowiedzi Jaśnie oświeconego Cyryla i który jak twierdzi że nie szanuje i nie uważa kierowcy któy tego nie zrobi to już na prawdę sam nie wiem co o takim człowieku myśleć Albo gdy pyta kierowcę czy dojedzie... a co kierowca jest jasnowidz? Widac że Cyryl nie jeździł zbyt wiele skoro zakłada że jak...
Źródło: wagaciezka.com/viewtopic.php?t=14972