Raz pod wozem, raz na wozie.

Temat: Wędzenie szynki problem - początki!
Czy ktoś z Was zna sie na wędzeniu? Mój mąż zmontował wędzarnie na działce, i dziś po tygodniowych zmaganiach z szynką, pierwsze wedzenie i klops. Szynka ma dwa kolory, na brzegach ma ładny rózowy kolor a w srodku wyglada jak pieczyste :-? W smaku jest całkiem dobra, moze za delikatna, ale to początki, tylko te kolory mnie martwą. Czy ktos wie moze o co chodzi z tą szynka?
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=123810Temat: gril z kamienia
Ja mam grill z wędzarnię na działce ale jeszcze nie dokończony tzn. nie wykończony ale już działa, sprawdziłem. Postaram się go w najbliższym czasie pokazać. Nie jest z kamienia tylko z cegły i betonu.
Źródło: forum.poradnikogrodniczy.pl/viewtopic.php?t=3438


Temat: Komentarz do dziennika Jeziera
O i ja też pamiętam z dzieciństwa takie swojskie szyneczki. Taka to se poleży w lodówce i nie zrobi sie śliska po dwóch dniach. Na allegro zakupiłam kiedyś taką publikację na temat wędzenia. Przygotowanie mięsa, peklowanie i instrukcje jak zbudować wędzarnie na działce. Jezier na pewno pójdę w Twoje ślady. Wooolne jedzenie-wolne życie ! :wink:
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=7790


Temat: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 4
...u siebie, ale teraz widzę :ehem: Przez pierwsze 2 tygodnie a6w dodatkowo biegaliśmy po 8km. Później z biegania zrezygnowaliśmy i robiliśmy tylko szóstkę. Jeśli chodzi o wagę do do tej pory spadło mi -2,65kg, ale nie na wadze najbardziej mi zależy lecz na tym, że brzuszek jest bardziej płaski i zdecydowanie ładniejszy :D U mojego męża waga spadła -6,70kg. Tylko, że On nie jadł pieczywa, ziemniaków itd. I po 8 h w pracy popołudniami stawiał nam wędzarnię na działce, więc tam miał dodatkowe ćwiczenia ;) Osobiście uważam, że to zbyt duży spadek wagowy jak na 39 dni i od dzisiaj mąż wrócił do chlebka :D Miłego świętowania życzę :roza:
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397207